Menu

Mitingde Skandal! Bir CHP’li Selaya Hakaret Etti, Diğeri “Oyum Kürdistan’a” Dedi

0 Comment

CHP’nin Edremit Belediye Başkan adayı Selman Hasan Arslan ve CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin’in, düzenledikleri mitingde skandal görüntüler yaşandı. Bir CHP’li okunan selaya hakaret ederken bir diğeri ‘Oyum Kürdistan’a’ dedi. Açık unutulan mikrofon skandalları ortaya çıkardı.

CHP Balıkesir Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan ve CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin büyük bir skandala imza attı. Cuma günü yaptıkları miting esnasında Cuma selası okunmasıyla konuşmasını sonlandıran Ensar Aytekin, mikrofonu açık unuttu. Bu sırada CHP’li isimlerin sela okuyan müezzin için çirkin kelimeler sarf ettiği anlar açık kalan mikrofondan duyuldu.

KAPATMAYI DENESE DE BAŞARILI OLAMADI

Miting arasında müezzine edilen hakaret net şekilde duyulduktan bir süre sonra mikrofonun açık olduğunu fark eden bir partili kapatmayı denese de başarılı olamadı.

SKANDAL “KÜRDİSTAN” DİYALOĞU

Bir diğer skandalın sahibi ise, Selman Hasan Arslan oldu. CHP’li aday, yanına gelen bir iş adamıyla sohbet etmeye başladı. Skandal diyalogda ele alınanlar ise “Kürdistan’dı”. İş adamı, “Bizim oy Kürdistan’a” dedi.. Selman Hasan Arslan ise, “Bize verecek demektir.” ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir