Menu

Mesut Yılmaz’dan Kötü Haber! Kanser Tedavisi Görüyor

0 Comment

Akciğer rahatsızlığı sonrası sağlık durumu merak edilen Mesut Yılmaz, yaptığı yazılı açıklama ‘Akciğerimde kanserli tümör tespit edildi. Grip salgını ve enfeksiyon sebebiyle görüşmelerime sınırlama getirdiler’ dedi.

Geçtiğimiz Ocak ayında akciğer ameliyatı olan eski başbakanlardan Mesut Yılmaz, sosyal medya üzerinden gelen soru yağmuru üzerine sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

“AKCİĞERİMDE KANSERLİ TÜMÖR TESPİT EDİLDİ”

Mesut Yılmaz yaptığı yazılı açıklamada, “Sağlık durumumu merak eden arkadaşlarım, dostlarım ve sosyal medya aracılığıyla sayfayı mesaj yağmuruna tutan takipçilerim için bilgilendirme: Ocak ayında yaptırdğım rutin sağlık kontrolünde akciğerimde kanserli tümör tespit edilmesi nedeniyle 23 Ocak tarihinde İstanbul Florance Nightingale hastanesinde Prof. Dr. Alper Toker nezaretinde başarılı bir operasyon geçirdim” dedi.

GÖRÜŞMELERİNE SINIRLAMA GETİRİLDİ

Tedavisi nedeniyle görüşmelerine sınırlama getirildiğini vurgulayan Yılmaz, “Halen Prof. Dr. Sualp Tansan nezaretinde önleyici kemoterapi tedavisi görüyorum. Grip salgını ve enfeksiyon sebebiyle görüşmelerime sınırlama getirdiler. Her şey normal seyrinde devam etmektedir. İlgilenen yorum yapan ve arayan herkese teşekkür ediyorum. En derin saygı ve sevgilerimle.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir