Menu

Kahraman İşçi, İntihara Kalkışan Genç Kızı Son Anda Kurtardı

0 Comment

Çorum Belediyesinde işçi olarak çalışan görevli, 4 katlı otoparkın çatısına çıkarak intihara kalkışan genç kızı, kolundan çekerek kurtardı. Öte yandan intihar girişimi sırasında aşağıda toplanan meraklı vatandaşlar sosyal medyadan canlı yayın yapmak için birbirleriyle yarıştı.

Çorum’da bir otoparkın çatı katına çıkarak intihara kalkışan bir genç kız, belediye işçisi tarafından son anda kurtarıldı.

OTOPARKIN ÇATISINA ÇIKIP İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNDU

Edinilen bilgilere göre, Aynalı 2. Sokak’ta T.Ö.(23) adlı genç kız, 4 katlı otoparkın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Durumu fark eden esnaflar polisi arayarak haber verdi. İhbar üzerine olay yerine polislerin yanı sıra sağlık görevlileri ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Genç kızın atlama ihtimaline karşın her türlü tedbir alınırken çatıya çıkan polisler ve bir belediye işçisi genç kızı intihar girişiminden vazgeçirmek için uzun süre uğraştı.

BELEDİYE İŞÇİSİ GENÇ KIZI KOLUNDAN TUTUP KURTARDI

Bir ara genç kızın dikkatinin dağılmasını fırsat bilen Çorum Belediyesi’nde işçi olarak görev yapan Fikret Yumurtkan, genç kızı kolundan çekerek kurtardı. İntiharı engelleyen belediye işçisini vatandaşlar alkışladı.

İNTİHAR GİRİŞİMİNİ CANLI YAYINLADILAR

Öte yandan intihar girişimi sırasında aşağıda toplanan meraklı vatandaşlar sosyal medya üzerinden canlı yayın yapmak için adeta birbiriyle yarıştı. Genç kız çatıdan indirildikten sonra onlarca kişinin kızı görmek için otoparka koştuğu görüldü. Vatandaşların otoparka doğru koşması üzerine polis kalabalığı dışarı çıkardı. Polis otosuna alınan genç sağlık kontrolünden geçirilmek için hastaneye götürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir