Menu

Erdoğan’la Birlikte Sahneye Çıkan İbrahim Tatlıses, Nereden Nereye Şarkısına Eşlik Etti

0 Comment

Şanlıurfa’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’la sahneye çıkan türkücü İbrahim Tatlıses, AK Parti’nin seçim şarkısı Nereden Nereye’ye eşlik etti.

Şanlıurfa’da miting için İbrahim Tatlıses ile birlikte sahneye çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konuşması öncesinde partisinin seçim müziklerinden olan Nereden Nereye isimli parçaya eşlik etti.

SAHNEYE BİRLİKTE ÇIKTILAR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11 Nisan Meydanı’ndaki miting için sahneye ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ile birlikte çıktı. Erdoğan, konuşması öncesinde çalınan partisinin seçim müziklerinden “Nereden Nereye” isimli parçaya eşlik etti. Erdoğan ve Tatlıses, birlikte halkı da selamladı.

Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları;

“Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Şanlıurfa’nın tüm kadınlarını selamlıyorum. Akşam hep beraber kapalı spor salonunda olacağız. OradaTürkiye olacağız. Urfa özünde sözünde hikmetinde nimetin kıymetini bilir. Bakıyorum Şanlıurfa buraya akmış…

“CUMA NAMAZINI BİR KÖYDE KILDIK”

Cuma namazını bir köyde kıldık. Bütün yol böyleydi. Bu şehri anlatmaya kelimeler yetmez. Urfa bugüne kadar hep bizim yanımızda yer aldı. 31 Mart’ta da bu kader arkadaşlığımızı çok daha ileriye taşıyacağız.

“17 YILDA 45 KATRİLYON LİRALIK YATIRIM YAPTIK”

Biz milletimizle birlikte yürüyoruz. Karşımızda kimin kiminle yürüdüğünü de en iyi siz biliyorsunuz. Biz Urfa’ya tarihinin en büyük hizmetlerini getirdik. 17 yılda Urfa’ya 45 katrilyon liralık yatırım yaptık. Eğitimde 11 bin 970 adet derslik yaptık. Yüksek öğrenim öğrencilerine 3 bin 890 kapasiteli yurtlarla hizmet veriyoruz. Şanlıurfa, Viranşehir ve Siverek de yurt binaları açacağız. Urfalı ihtiyaç sahiplerine, şehit yakınlarımıza 7,5 katrilyon katkıda bulunduk. Bin 700 yataklı şehir hastanemizin 150 yataklı Ceylanpınar devlet hastanemiz ile 30 adet sağlık merkezinin inşaatı devam ediyor.”

Ayrıntılar geliyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir