Menu

Denize Uçan Otomobilde Bulunan 1’i Çocuk 2 Kişi, Böyle Kurtarıldı

0 Comment

İstanbul’da arabalı vapura giden bir otomobil, denize uçtu. Aracın içerisinde bulunan 1’i çocuk 2 kişi çevredeki vatandaşlar tarafından kurtarıldı.

İstanbul Eminönü’nde arabalı vapura giden bir otomobil, denize uçtu. Otomobildeki 1’i çocuk 2 kişiyi kurtarma çalışmaları kameralara yansıdı.

Olay, saat 19.15 Eminönü Arabalı Vapur iskelesinde meydana geldi. Görgü tanıklarının iddiasına göre, arabalı vapur için bekleyen bir sürücü, bir anda otomobili hareket ettirdi. Vapur sırası için konulan dubaları da önüne alan sürücü, direksiyonu bir anda sağa kırarak denize uçtu.

HEMEN DENİZE ATLADILAR

Çevredeki iki genç denize atlayarak bir çocuğu kurtarırken sürücüsünün bir süre sonra su yüzeyine çıktığı, ardından kurtarılarak kıyıya çıkarıldığı belirtildi.

Olay yerine polis, sağlık, deniz polisi ve kıyı emniyeti ekipleri sevk edildi. Denizden çıkarılan 1’i çocuk iki kişi ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Kıyı emniyeti ekipleri ve deniz polisi dalgıçları otomobilde başka kimsenin olup olmadığını araştırıyor.

CEP TELEFONUYLA KAYDEDİLDİ

Çocuğun gençler tarafından kurtarılma anı bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntülerde, uçan araç henüz batmamışken, gençlerin suya atlayarak çocuğu aracın içinden çıkardığı görülüyor.

Gençlerin çocuğu kurtarmasının ardından aracın suya battığı kameraya yansıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir