Menu

Başkent’te Spor Salonununda Fuhuş Yapanlara Baskın: 6’sı Kadın 13 Kişiye Gözaltı

0 Comment

Ankara’da, polis ekipleri bir spor salonunda fuhuş yaptırıldığı ihbarı üzerine harekete geçti. Polisin müşteri gibi girdiği salona yapılan baskında 6’sı kadın 13 kişi gözaltına alındı.

Ankara’daki fuhuş operasyonunda spor salonunda basılan 6’sı kadın 13 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüphelilerden 3 kişi ile iş yeri yetkilisi olduğunu beyan eden 1 kişi adliyeye sevk edilirken diğer şüpheliler ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Alınan bilgiye göre, Yukarı Dikmen Caddesi Alexsander Dubçek Caddesi’ndeki bir spor salonunda fuhuş yaptırıldığı ihbarını alan Ankara Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği harekete geçti. Başlatılan soruşturma kapsamında bir polis memuruna “müşteri” gibi davranarak geldiği mekanda fuhuş için pazarlık teklifinde bulunuldu.

ÖNCE BASKINA KARŞI GÖZCÜLÜK YAPAN 3 KİŞİ YAKALANDI

Binanın etrafını saran ekipler polis memurunun mesajıyla ilk olarak olası bir baskına karşı “erkete” olarak gözcülük yapan Erol Y, Yavuz K. ve Yaşar D’yi yakaladı.

SPOR SALONUNDAKİ BASKINDA 10 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Daha sonra spor salonuna baskın düzenleyen ekipler, içeride müşteri olarak bulunan İdris İ. ve Ali İhsan Ö. ile aralarında iş yeri çalışanlarının da bulunduğu Mehmet T, Eda K, Emre İbrahim U, Fulya A, Emine Ö, Özlem A, Arzu T. ve Ecem A’yı gözaltına aldı.

1 ‘İ İŞ YERİ YETKİLİSİ 4 KİŞİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Ahlak Büro Amirliğine götürülen şüphelilerden Erol Y, Yavuz K. ve Eda K. ile iş yeri yetkilisi olduğunu beyan eden Emre İbrahim U. adliyeye sevk edilirken diğer şüpheliler ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir