Menu

ATLET POŞET

0 Comment

Atlet Poşet Özellikleri
Atlet poşet modelleri özellikle perakende satış yapan firmalar tarafından en çok tercih edilen poşetlerdir. Poşetler katlı olmadıklarında saplarından ötürü atlete benzemektedir. İsmini de buradan alan atlet poşetler marketlerde ya da gıda alışverişi yapılabilen yerlerde kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise poşetlerin açıldıklarında genişlemeleri ve ürün taşımaya oldukça uygun hale gelmeleridir.
Sunulan atlet poşetlerde farklı özellikler dikkat çekmektedir. Öncelikle üretimlerde tek bir tip bulunmamaktadır. Kalınlarının yanı sıra boyutları da farklılaşan modeller tercih edilebilmektedir. Atlet poşet özelliklerinden bir diğeri de poşet baskılarından ileri gelmektedir. Bu alanda marketler isimlerini ve adreslerini poşetlerde baskılı şekilde kullanmayı seçmektedir. Aynı şekilde atlet poşet modellerinde firmaların amblemleri de baskı olarak kullanılabilmektedir. Renk alternatifleri neredeyse sınırsız olduğu için poşetlerde amblem konusunda sıkıntı yaşanmamaktadır.
Atlet Poşet Boyutları
Firmaların seçtikleri atlet poşet boyutları da en az baskı seçenekleri kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Böylece satışa sunulan ürünlere göre boyut tercihi yapılabilmektedir. Büyüklü ya da küçüklü üretimi yapılabilen atlet poşet modellerinde boyutlar fiyatların da değişimine neden olmaktadır. Ancak firmalar belli zamanları ve belli sayıları kapsayan kampanyalara katılım sağlayarak normalin altında rakamlar ile alışverişlerini tamamlayabilmektedir. Üstelik atlet poşet alımlarında özel isteklere göre tasarlanan modellerin teslim tarihi oldukça yakın bir zamana verilmektedir. Bu sayede firmaların poşet beklemek gibi bir sıkıntı yaşamamaları sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir